Monika Doskočilová

Asistentka manažera / Osobní trenérka

Již více jak 10 let se pohybuji v oboru Wellness/Fitness a 7 let jsem žila v Sydney, kde jsem se začala více soustředit na vlastní trénink a zdravý životní styl.  Austrálie bylo místo, kde jsem začala svou fitness cestu jako závodnice  v kategorii bodyfitness a také svou kariéru jako osobní trenérka.

Můj tréninkový styl je kombinací řady různých technik pro dosažení nejlepších výsledků pro muže a ženy na základě jejich osobních potřeb a cílů.

Vždy máme  prostor pro zlepšení – to je to, co mě motivuje.

Lucie Kloboučníková

Shiftleader

Jsem absolventkou Vysoké školy ekonomické V Praze, oboru Cestovní ruch. Sport je mou zálibou již od dětství, konkrétně oblast fitness je mi blízká – 10 let jsem se závodně věnovala sportovnímu aerobiku, kterému se věnuji i nadále na rekreační úrovni. Baví mě také lyžování, cyklistika a horská turistika. V LivingWell se starám o to, aby naši klienti i hosté dostali vždy špičkový servis založený na osobním a profesionálním přístupu a dostáli tak našemu mottu “LivingWell – Personalized Fitness for Life”.

Email: lucie.kloboucnikova@hilton.com

 

Jan Kareš

Osobní trenér

‘Již 20 let se věnuji osobnímu trenérství a tuto práci beru jako poslání. Moje tréninky mají osobitý styl, s klienty cvičím ve skupinách, díky čemuž se mohou navzájem maximálně motivovat. Jsem několikanásobný držitel Guinessova a světového rekordu ve shybech na hrazdě. Mezi mé další úspěchy patří 3x Ocelový muž a vícemistr republiky ve sportovním lezení.  Mojí další zálibou je výživa a pečení dortů dle mých nutričních zkušeností. Máte se na co těšit.’

 

 

Martin Müller

Osobní trenér

‘Sportu se věnuji již od dětství. Konkrétně ve fotbale jsem byl aktivní pěknou řadu let.

Absolvoval jsem kurz osobního trenéra v Norman’s Academy. Nabídnu Vám, jak klasické posilování ve fitness centru na strojích nebo s činkami, funkční trénink, posilování s vahou vlastního těla, rehabilitační cvičení tak i intervalové kruhové tréninky a kondiční příprava (tenis).

S Janem Karešem již 5let jezdím po exhibicích jako sparing partner a snažíme se překonávat rekordy ve shybech. Můj největší ůspěch považuji 24hodinový marathon ve shybech, kdy jsem se zastavil po 20hodinách na čísle 4009 shybů. Život je výzva!’

Ondřej Maršák

Osobní trenér

Absolvent FTVS UK. 10 let trenérské praxe. Mým zaměřením je pestrý kondiční trénink, celkové zpevnění těla a odstraňování svalových dysbalancí a zvyšování resp. znovunalezení fyzické kondice. Tréninky v angličtině. Měření tělesného složení (tuk, svaly, voda, bazální metabolismus…) přístrojem Bodystat 1500. Squash sparing.

Tel.: 737 676 391 Email: mo23@post.cz

 

Karel Nykl

Osobní trenér

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Po konzultaci s klientem vytvářím dle jeho představ pohybové programy upřednostňující především cvičení s vlastním tělem, s použitím pomůcek (TRX, BOSU, míče atd.) doplněné cviky na strojích. Důraz kladu na správné provedení cviků (budování “CORE”), pro zachování správného držení těla a kompenzaci pohybových návyků či sedavého zaměstnání.

Tel.: 603 492 424 Email: karelnykl@seznam.cz

 

Václav Votýpka Osobní trenér

Již od dětství se věnuji mnoha sportům. V šesti letech jsem začal docházet do tenisové školy, kde jsem rok trénoval. Poté jsem nastoupil do fotbalové školy. Nakonec jsem se v 15 letech rozhodl pro posilování, u kterého jsem zůstal až dodnes. Po několika letech cvičení v posilovně jsem se rozhodl absolvovat trenérskou školu, kterou jsem úspěšně dokončil a získal jsem kvalifikaci a licenci jako instruktor fitness.
Rád vám všechny své znalosti a zkušenosti v oblasti osobních tréninků a výživy, které jsem dosud získal, předám.

Tel.: 608072006   Email: votypka.vaclav@seznam.cz