Stanislava Solmošiová

Manažerka klubu

Moje vášeň pro sport začala už v raném věku, protože jsem byla velmi energická a naštěstí je tato vitalita stále součástí mého života. Dnes si užívám různých sportovních aktivit, jako je běh, fitness, cykloturistika, turistika, lyžování a bruslení na kolečkových bruslích. Mým hlavním cílem je poskytnout vám příjemné prostředí s podporou mého skvělého týmu.

Ondřej Maršák

Osobní trenér

Absolvent FTVS UK. 10 let trenérské praxe. Mým zaměřením je pestrý kondiční trénink, celkové zpevnění těla a odstraňování svalových dysbalancí a zvyšování resp. znovunalezení fyzické kondice. Tréninky v angličtině. Měření tělesného složení (tuk, svaly, voda, bazální metabolismus…) přístrojem Bodystat 1500. Squash sparing.

Tel.: 737 676 391 Email: mo23@post.cz

 

Karel Nykl

Osobní trenér

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Po konzultaci s klientem vytvářím dle jeho představ pohybové programy upřednostňující především cvičení s vlastním tělem, s použitím pomůcek (TRX, BOSU, míče atd.) doplněné cviky na strojích. Důraz kladu na správné provedení cviků (budování “CORE”), pro zachování správného držení těla a kompenzaci pohybových návyků či sedavého zaměstnání.

Tel.: 603 492 424 Email: karelnykl@seznam.cz

 

Ladislav Brůžek

Osobní trenér

Jsem trenér fitness a kulturistiky, vlastním mezinárodní certifikát TRX. Specializuji se na cvičení s vlastním tělem / váhou, zlepšování fyzické kondice, nabíraní svalové hmoty, redukce hmotnosti. Trénink rychlosti, tvarování postavy a kruhový tréning jsou taktéž mou specializací.

Tel.: 734 833 637

Email: bruzan@seznam.cz

 

Petra Sendreiová

Osobní trenérka

Několik let cvičím fitness a hraju volejbal. Ve svých tréninkových hodinách používám kromě strojů různé funkční pomůcky jako TRX, Flowin, BOSU. Zaměřuji se na Správné držení těla (“CORE”), Redukce tělesné hmotnosti, Výživové poradenství, Nárůst svalové hmoty, Nápravu svalových disbalancí, Formování a zpevňování postavy, Udržování kondice, Cvičení s těhotnými ženami a po porodu.

Tel.: 602 359 336

Email: petra.sendreiova@seznam.cz

 

Lenka Valková

Recepční

Jsem velmi energický člověk, proto miluji i sport a přírodu, věnuji se také józe a meditaci.

Jako malá jsem začala s tancem, který zůstal mou vášní do dnes.

Anna Pechacová

Terapeutka

Pracuji jako zdravotní sestra a masérka. Masírování není jen způsob, jak lidem pomoci od bolesti, ale také jak jim zpříjemnit den.

Monika Kulíková

Terapeutka

 

Jiřina Suldovská

Terapeutka

Po střední škole jsem 4 roky studovala shiatsu masáže a absolvovala kurz klasických masáží. Jsem empatická a v oboru masáží mám bohaté zkušenosti. Umím proto klienta zbavit napětí a pomoct od bolesti v oblasti krční a bederní páteře a od bolesti hlavy.