Stanislava Solmošiová

Manažerka klubu

Moje vášeň pro sport začala už v raném věku, protože jsem byla velmi energická a naštěstí je tato vitalita stále součástí mého života. Dnes si užívám různých sportovních aktivit, jako je běh, fitness, cykloturistika, turistika, lyžování a bruslení na kolečkových bruslích. Mým hlavním cílem je poskytnout vám příjemné prostředí s podporou mého skvělého týmu.

Ondřej Maršák

Osobní trenér

Absolvent FTVS UK. 10 let trenérské praxe. Mým zaměřením je pestrý kondiční trénink, celkové zpevnění těla a odstraňování svalových dysbalancí a zvyšování resp. znovunalezení fyzické kondice. Tréninky v angličtině. Měření tělesného složení (tuk, svaly, voda, bazální metabolismus…) přístrojem Bodystat 1500. Squash sparing.

Tel.: 737 676 391 Email: mo23@post.cz

 

Karel Nykl

Osobní trenér

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Po konzultaci s klientem vytvářím dle jeho představ pohybové programy upřednostňující především cvičení s vlastním tělem, s použitím pomůcek (TRX, BOSU, míče atd.) doplněné cviky na strojích. Důraz kladu na správné provedení cviků (budování “CORE”), pro zachování správného držení těla a kompenzaci pohybových návyků či sedavého zaměstnání.

Tel.: 603 492 424 Email: karelnykl@seznam.cz

 

Daniel Kopřiva

Osobní trenér

Dan má 16 let trenérské praxe a je také aktivním závodníkem v kulturistice. Jeho specializace je zlepšování fyzické kondice, zvyšování síly a vytrvalosti, redukce tělesné hmotnosti, poradenství a konzultace jídelníčku, konzultace soutěžní i mimo soutěžní přípravy.

Tel.: 727 890 658

Email: dandynettle1@gmail.com

 

Monika Doskočilová

Osobní trenérka

Již více jak 10 let se pohybuji v oboru Wellness/Fitness a 7 let jsem žila v Sydney, kde jsem se začala více soustředit na vlastní trénink a zdravý životní styl.  Austrálie bylo místo, kde jsem začala svou fitness cestu jako závodnice  v kategorii bodyfitness a také svou kariéru jako osobní trenérka.

Můj tréninkový styl je kombinací řady různých technik pro dosažení nejlepších výsledků pro muže a ženy na základě jejich osobních potřeb a cílů.

Vždy máme  prostor pro zlepšení – to je to, co mě motivuje.