Stanislava Solmošiová

Manažerka klubu

Moje vášeň pro sport začala už v raném věku, protože jsem byla velmi energická a naštěstí je tato vitalita stále součástí mého života. Dnes si užívám různých sportovních aktivit, jako je běh, fitness, cykloturistika, turistika, lyžování a bruslení na kolečkových bruslích. Mým hlavním cílem je poskytnout vám příjemné prostředí s podporou mého skvělého týmu.

Ondřej Maršák

Osobní trenér

Absolvent FTVS UK. 10 let trenérské praxe. Mým zaměřením je pestrý kondiční trénink, celkové zpevnění těla a odstraňování svalových dysbalancí a zvyšování resp. znovunalezení fyzické kondice. Tréninky v angličtině. Měření tělesného složení (tuk, svaly, voda, bazální metabolismus…) přístrojem Bodystat 1500. Squash sparing.

Tel.: 737 676 391 Email: mo23@post.cz

 

Karel Nykl

Osobní trenér

Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Po konzultaci s klientem vytvářím dle jeho představ pohybové programy upřednostňující především cvičení s vlastním tělem, s použitím pomůcek (TRX, BOSU, míče atd.) doplněné cviky na strojích. Důraz kladu na správné provedení cviků (budování “CORE”), pro zachování správného držení těla a kompenzaci pohybových návyků či sedavého zaměstnání.

Tel.: 603 492 424 Email: karelnykl@seznam.cz

 

Ladislav Brůžek

Osobní trenér

Jsem trenér fitness a kulturistiky, vlastním mezinárodní certifikát TRX. Specializuji se na cvičení s vlastním tělem / váhou, zlepšování fyzické kondice, nabíraní svalové hmoty, redukce hmotnosti. Trénink rychlosti, tvarování postavy a kruhový tréning jsou taktéž mou specializací.

Tel.: 734 833 637

Email: bruzan@seznam.cz

 

Václav Votýpka

Osobní trenér

Vašek je náš osobní trenér. Kromě trénování se věnuje i nutričnímu poradenství. Rád se s vámi podělí o své znalosti a zkušenosti v oblasti osobního trénování.

Tel.: 608 072 006

Email: votypka.vaclav@seznam.cz